Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

Duru Halı Yıkama firması sektörün en güvenilir ve bilinir firmalarından bir tanesidir. İstanbul merkezli çalışan halı yıkama firması Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sultangazi bölgelerinden en çok tercih edilen halı yıkama firmasıdır.

Bünyesinde bulunan uzman ve deneyimli ekibi ile yaz kış sizlere hizmet vermektedir. Halılarınızı tam otomatik makine parkurunda yıkanarak temizlenir. Halılarınız yıkanırken leke çıkarma özelliği olan özel deterjanlar kullanılarak büyük bir titizlikle yıkanır. Yıkama esnasında halılarınız hiç bir zarar görmez. Halılarınız yıkama bölümüne alınmadan önce detaylıca incelemeye alınır. Halılarınızın üzerindeki lekeler tespit edilir ve halının özelliğine göre deterjan kullanılır.

Halılarınız zamanla ilk günlü şıklığını, renkleri ve yumuşaklığını kaybetmeye ve içinde bakteri, toz gibi zararlı unsurları biriktirmeye başlar. Düzenli yıkanmayan halılar öncelikle çocukların daha sonra yetişkin insanların sağlığına tehdit oluşturmaktadır. Eski yöntemler yıkanan halılar sadece yüzeysel bir temizlik sağlar ama halıların derinlemesine temizlenmesi gerekmektedir. Hala bir çok halı firması elle veya araba yıkama makineleri gibi ilken yöntemlerle halı yıkama devam ediyor. Duru halı yıkama olarak en son teknoloji ve otomatik kaliteli makinelerde halı yıkamaktayız.

Halılarınızı yıkamaya vermeden önce firmamızı ziyaret edebilir ve yıkama alanımızı gezebilirsiniz. Tamamen hijyenik ve sağlıklı şartlarda yıkanan halılar daha uzun sürede kirlenmektedir. Uygunsuz şartlarda yıkana halılar ise kısa sürede kirlenir ve bu süreç sürekli böyle devam eder.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama firmaları arasından en iyisi olan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük gurur duyarız. Gaziosmanpaşa’nın her bölgesine hizmet vermeyi kendine görev edinmiş bir firmayız. Mutlu müşterilerimiz sayesinde kulaktan kulağa hızla yayınlan iyi hizmet kalitemizi hiç bir zaman düşürmeden en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama hizmeti verdiğimiz diğer bir bölgemizdir. Şirketimiz lokasyon olarak bayrampaşa bölgesine sınırındadır. Halı yıkama alanımızı görmek isteyen müşterilerimiz rahatlıkla gelip görebilirler. İdda ediyoruz bu bölgede bizden daha iyi halı yıkayan bir firma bulamazsınız. %100 müşteri memnuniyeti sözü veriyoruz.

Sultangazi Halı Yıkama

Sultangazi Halı Yıkama hizmeti verdiğimiz en önemli ilçelerden bir tanesi eski adıyla Sultançiftliği bölgesinden bir çok mutlu müşteriye sahip olmak bizim için büyük bir övünç kaynağı. Sultangazi’nin en uzak noktalarına dahi ücretsiz servislerimiz vardır. Yıkamadığımız halıları hiç bekletmeden uzak yakın fark etmeksizin teslim aldığımız bölgelere teslim ediyoruz.