Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama


Bayrampaşa ve bölgesinden halı yıkama hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimiz için profesyonel ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermek için çalışıyoruz. Halı yıkama fabrikamız istanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesini sınırları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca Sultangazi ve Bayrampaşa ilçelerine sınır bulunmaktadır. Bu nedenden dolayı Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve Sultangazi ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama konusunda uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile halılarınız ilk günlük şıklığına ulaşması için elimizden geleni yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz özel deterjanlar ile halılarınıza zarar vermeden temizlenmesini sağlamaktayız. Arzu etmeniz durumunda halı yıkama fabrikamızı ziyaret edebilir ve halıların nasıl yıkandığını ve nasıl işlemler yapıldığını görebilirsiniz.

Yıkamış olduğumuz halıların her zaman arkasındayız ve sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Bizim Halı yıkama konusunda en iyi hizmet veren firma olduğumuzu asla unutmayın.

Duru Halı Yıkama firmasına yıkanması için verdiğiniz halılar özenle ve itina ile teslim alınır, yıkanır, kurutulur ve adresinize teslim edilir.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantili Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası